GÜN KURUSU KABUĞU , KAYİSİCHİ , SepetSEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok
GÜN KURUSU KABUĞU , KAYİSİCHİ , Sepet SEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok

GÜN KURUSU KABUĞU (EKŞİ)

Satış Fiyatı 30,00 TL
STOK DURUMU : 1000 KG Markası :KAYİSİCHİ
icon

                                                                                    GÜN KURUSU KABUĞU NASIL YAPILIR

Olgunlaşmış kayısılar dalından toplandıktan sonra uygun bir zemin ayarlanır. el yordamı ile kayısılar 2 parçaya ayrılarak güneşe serilir. birkaç gün beklenir ve kuruma işlemi tamamlandıktan sonra kayısılar toplanıp en doğal hali ile satışa sunulur.

                                                    KAYISININ FAYDALARI

Kayısının faydaları hakkında bilgi veren bir çok beslenme ve diyet uzmanlarının hem fikir olduğu başlıca faydalar; yaş ve kuru olarak tüketilebilinen kayısı sindirimi kolaylaştırıp kabızlığa iyi geliyor. Antioksidan yapısı ile bedeni sağlıklı tutup hastalıkları önlemede yardımcı olur. Sarı, turuncu ve kırmızı renkleri içerisinde bulunduran kayısıda A, B, C VE E vitaminleri içerisinde bolca bulundurduğundan görme sağlığına , ağız ve diş hastalıklarının önlemede, deri ve cilt korumasında ve güzel görünmesinde yardımcı olur. Lifli yapısı nedeniyle tokluk hissi verdiğinden kilo kontrolüne yardımcı olur. Yüksek oranda potasyum kaynağı olduğundan kalp kaslarını besler. Tansiyonu dengeler ve kan basıncının düzenli olmasını sağlar.

Kullanacağınız kredi kartının ticari veya bireysel olması durumuna göre taksit seçenekleri değişebilir.
loading
Stok Miktarı : 1000 KG
Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu X